פלסנר אדריכלים

Plesner Architects

בית במושב בצרה

בית במושב בצרה

בית במושב בצרה

בית במושב בצרה

בית במושב בצרה

בית במושב בצרה

בית במושב בצרה

פלסנר אדריכלים

פלסנר אדריכלים, הוא משרד משפחתי המנוהל ע"י דניאלה פלסנר ומיה פלסנר מאז 1995. הוא נוסד בירושלים ב-1972 ע"י אולריק פלסנר וכיום ממוקם במרכז ת"א ומונה כ-12 אדריכלים.

המשרד מתכנן מגוון רחב של פרויקטים לאדריכלות בעיקר בארץ ובעולם, החל מתכנון אדריכלי למבני ציבור, מבני חינוך, מלונות, מגורי יוקרה, תכנון ערים ופארקים.

עבודותינו זכו בפרסים מקומיים ובינלאומיים לאדריכלות כדוגמת: פרס רוקח, פרס רכטר, אות העיצוב ועוד, והן מתפרסמות בישראל ובעולם.

אדריכלית דניאלה פלסנר – סיימה בצלאל בהצטיינות ב-1994 ומאז שותפה במשרד. אחראית על מגוון פרויקטים הכוללים: תכניות בינוי עיר, מבני ציבור, ובתים פרטיים.

אדריכלית מיה פלסנר – סיימה בצלאל בהצטיינות ב-1997 ומאז שותפה במשרד. אחראית על מגוון פרויקטים הכוללים: תכניות בינוי עיר, מבני ציבור, מבנים לשימור ובתים פרטיים.

כל אחד מהפרויקטים של המשרד מנוהל ע"י מיה או דניאלה, אשר מעורבות באופן אישי בכל אחד משלבי הפרויקט, החל מהקונספט ועד פרט הביצוע האחרון. הפרויקטים מתבצעים ע"י קבוצה של אדריכלים במשרד, העובדים בשיתוף פעולה הדוק עם היועצים הקשורים לפרויקט.

חזון

אנו מאמינים שאדריכלות מיועדת קודם כל לבני אדם, המטרה שלנו היא ליצור מבנים פונקציונליים בהם המשתמשים יאהבו לחיות ולעבוד. מבחינתנו הערך האסתטי והצורני של המבנים נובע מתוך תכנון המתאים עצמו למשתמש ולסביבתו, מבנים שהם בית לגוף ולנפש ולא רק אלמנט פסולי מונומנטלי.

פלסנר אדריכלים

פלסנר אדריכלים

לשליחת הודעה