אודות

המרכז הדיגיטאלי לנכסי יוקרה בישראל.


25M - האתר היחידי המרכז את כל המידע אודות האדריכלים והמתווכים של האלפיון העליון בישראל.

ברוכים הבאים למרכז הדיגיטאלי לנכסי יוקרה בישראל. כאן, במקום אחד, תמצאו את נכסי היוקרה, אדריכלי העל ומתווכי האלפיון העליון

מאחורי היוזמה לרכז ולחשוף את נכסי היוקרה, אדריכלי העל ומתווכי האלפיון העליון על במה אחת  עומדים ניצה פז, מיכאל ברזילי ורפי קלינהשלושתם חיים ונושמים נדל"ן של בתי יוקרה בישראל ב– 30 השנה האחרונות.

ניצה פז 

בעלת וותק ומוניטין של שלושה עשורים בתחום בתי היוקרה.
פז הקימה וניהלה את חטיבת דורי קונספט בחברת הבנייה א. דורי, פרוייקט אשר שווק באופן ייחודי בפארק צמרת ובמגדלי היוקרה בתל אביב (מנהטן, רחוב השופטים ו– (W.

שימשה כמנכ"לית של חברות יוקרה המתמחות בתעשיית הנדל"ן, כגון HACKER בבעלותו של עופר גלזר, המייבאת מטבחי יוקרה מגרמניה

ניצה פז נהנית מקשרים מבוססים בעולם הנדל"ן, היא בעלת זיקה ממושכת לאדריכלי היוקרה בישראל ומחברת בין לקוחות בעלי הון לאדריכלי האלפיון העליון.

על פי ניסיונה של ניצה בתחום בתי היוקרה רבים מהמחפשים נכסים ומתווכים יוקרתיים פשוט אינם יודעים כיצד להגיע אליהם. המרכז הדיגיטאלי לנכסי יוקרה בישראל מספק מענה לצורך המתעורר לרכז במקום אחד הן את כל המומחים בתחום, והן את נכסי היוקרה.

רפי קלינה

מתוך כתבה שפורסמה בעיתון גלובס:

"ספק אם יש בישראל מתווך הזכאי להיקרא "המתווך של האלפיון העליון", אך מבין אלפי הטוענים לתואר יש אחד שדווקא נהנה מסיכוי לא רע. הצצה ביומן העבודה של רפי קלינה תגלה שבשנים האחרונות עברו דרכו כמה שמות בעלי ניחוח אלפיוני או שלטוני מובהק."

מיכאל ברזילי

איש עסקים, יזם, בעל רשת קשרים ענפה. במהלך השנים יצר קשרים עסקיים וחברתיים עם לקוחות בעלי הון, ואנשי הייטק שחלקם ביצעו אקזיטים מוצלחים במאות מליונים.

מתוך מגזין דהמרקר 2019: ״היכרותי עם האלפיון העליון החלה עוד בטרם כניסתי לתחום הנדל"ן, במסגרת החברות שניהלתי: סטארט אפ   TOPROT ו-INFINITY  חברת הפקות".

המתווכים של האלפיון העליון בישראל

רפי קלינה, דניאל קלינה

רפי קלינה - בתי יוקרה בתל אביב צהלה

נכסים מיוחדים בתל אביב הוא רפי קלינה, המומחה לבתי יוקרה בישראל !!!!! המבחר הגדול ביותר עבור נכסים מיוחדים בלעדיים !!! מעל 30 שנות פעילות! אלפי לקוחות לא טועים הבית נמכר הלקוח מרוצה רפי קלינה

רפי קלינה, דניאל קלינה
רפי קלינה, דניאל קלינה 03-6491116 | kalina.daniel9@gmail.com |

מיכאל ברזילי – In-House Luxury Homes

מיכאל ברזילי - המומחה לבתי יוקרה בישראל

In-House Luxury Homes הסוכנות מנוהלת על ידי מיכאל משה ברזילי, מומחה בשיווק בתי יוקרה ובעל קשרים הממקמים אותו כ'אדם הנכון' בכל הנוגע למכירה או רכישה של נכסי יוקרה . מיכאל ברזילי נחשב כ-"המתווך של האלפיון העליון" בישראל.

מיכאל ברזילי – In-House Luxury Homes
מיכאל ברזילי – In-House Luxury Homes 052-2433040 | |

"מירי אופק" מס' 1 ברמת השרון

משרד התיווך המוביל ברמת השרון

משרד התיווך המוביל ברמת השרון, בבעלותה של מירי אופק, שפיתחה מומחיות-על בהתאמת נכסים ללקוחות תוך הקפדה על שירות מקצועי, אמין ואישי.

"מירי אופק" מס' 1 ברמת השרון
"מירי אופק" מס' 1 ברמת השרון 052-2941595 | ofekd1@netvision.net.il |

ניצה פז

שותפה ומנהלת המשרד - In-House Luxury Homes

ניצה פז
ניצה פז 050-8678400 | |